Изабрана вест

УПУТСТВО ЗА ПРИЈАВУ НА КОНКУРС ЗА СТУДЕНТСКЕ КРЕДИТЕ И СТИПЕНДИЈЕ

Пријава на конкурс за студентске кредите и стипендије почиње електронском пријавом на порталу

• Студенти који су се регистровали путем корисничког имена и лозинке на сајту: https://kreditistipendije.prosveta.gov.rs/login* за пријаву  на конкурс за студентске кредите и стипендије, потребно је да дођу у Службу за студентска питањаи да са собом понесу важећу личну карту ради верификације у периоду од 15.10. до 22.10.2024. године од 11 do 13 часова.
  • Студенти који су се пријавили за студентски кредит или стипендију употребом портала еИД не долазе у Службу за студентска питања ради верификације.
  • Сви студенти који су конкурисали за студентски кредит или стипендију су у обавези да од 23.10. до 30.10.2024. године  од 11 до 13 часова донесу документа у папирној форми за пријем и контролу пријава у Службу за студентска питања.

Детаљна упутства за студенте можете пронаћи на наведеном линку.

15-10-24
Студије