Све вести на сајту

УПУТСТВО ЗА ПРИЈАВУ НА КОНКУРС ЗА СТУДЕНТСКЕ КРЕДИТЕ И СТИПЕНДИЈЕ

Пријава на конкурс за студентске кредите и стипендије почиње електронском пријавом на порталу

• Студенти који су се регистровали путем корисничког имена и лозинке на сајту: https://kreditistipendije.prosveta.gov.rs/login* за пријаву  на конкурс за студентске кредите и стипендије, потребно је да дођу у Службу за студентска питањаи да са собом понесу важећу личну карту ради верификације у периоду од 15.10. до 22.10.2024. године од 11 do 13 часова.
  • Студенти који су се пријавили за студентски кредит или стипендију употребом портала еИД не долазе у Службу за студентска питања ради верификације.
  • Сви студенти који су конкурисали за студентски кредит или стипендију су у обавези да од 23.10. до 30.10.2024. године  од 11 до 13 часова донесу документа у папирној форми за пријем и контролу пријава у Службу за студентска питања.

Детаљна упутства за студенте можете пронаћи на наведеном линку.

15-10-24
Студије

Обавештавају се сви заинтересовани студенти свих нивоа студија да ће се предаја докумената за конкурс за доделу студентских домова обавити од 23.10. до 01.11.2024. године у периоду од 11 до 13 часова у просторијама Службе за студентска питања.
Конкурсна документација достављена по истеку наведеног рока неће бити разматрана.
Уз потребна документа за дом, која су наведена конкурсом, понети и попуњену пријаву.

15-10-24
Студије

Календар уписа на мастер академске студије у другом уписном року школске 2024/25. године можете видети овде

14-10-24
Студије

Календар наставе за основне академске студије за школску 2024/25. годину можете преузети овде.
Календар наставе за мастер академске студије за школску 2024/25. годину можете преузети овде.

27-09-24
Студије

Распоред часова за основне академске студије Грађевинарство можете преузети овде.
Распоред часова за основне академске студије Геодезија можете преузети овде.
Распоред часова за основне академске студије Геоинформатика можете преузети овде.

Распоред часова за двогодишње мастер академске студије Грађевинарство можете преузети овде.
Распоред часова за двогодишње мастер академске студије Геодезија можете преузети овде.
Распоред часова за двогодишње мастер академске студије Геоинформатика можете преузети овде.
Распоред часова за једногодишње мастер академске студије Грађевинарство можете преузети овде.

Списак студената првог семестра ОАС Грађевинарство, по групама, можете преузети овде.

Списак студената трећег семестра ОАС Грађевинарство, по групама, биће благовремено објављен на огласним таблама предмета из трећег семестра.

ВАЖНА НАПОМЕНА:
У прве две недеље наставе на основним академским студијама, настава предвиђена у сали 113 одржаваће се у Свечаној сали факултета (сала 148 на првом спрату).
Изузетно, у истом периоду, вежбе из Механике флуида, предвиђене средом од 9 до 13ч у сали 113, одржаваће се у сали 110.

26-09-24
Студије

Обавештавамо студенте I године да је за коришћење факултетске адресе за електронску пошту (преко које се обавља званична комуникација), приступ е-шалтеру, коришћење Eduroam WIFI мреже и рачунара током вежби на свим предметима, потребно да отворе свој лични налог.
Молимо студенте да благовремено креирају налог од куће, пре првих вежбања, која почињу у понедељак 30. 09. 2023. Упутство за креирање налога можете преузети овде.

25-09-24
Студије

Обавештавају се студенти да ће настава у школској 2024/25. години почети:
•    у понедељак 30.9.2024. године за основне академске студије и
•    у понедељак 14.10.2024. године за мастер академске студије.

Настава ће се реализовати у складу са распоредом часова који ће бити благовремено објављен на сајту Грађевинског факултета.

Свечани пријем бруцоша одржаће се у понедељак 30.9.2024. године у 12.00 часова у амфитеатру Грађевинског факултета (II спрат, сала225).

20-09-24
Студије

Детаље пријаве испита у Допунском септембарском испитном року можете погледати овде.

13-09-24
Студије

Детаље пријаве испита у Другом септембарском испитном року можете погледати овде.

30-08-24
Студије

Упис на мастер академске студије школске 2024/25. године почиње у уторак према следећем распореду а према коначним ранг листама у наставку

Грађевинарство 60 ЕСПБ

Грађевинарство 120 ЕСПБ

Геодезија

Геоинформатика

Конкурс за упис на мастер академске студије школске 2024/25. године објављен је на сајту Универзитета у Београду за све факултете. Детаљан календар уписа на Грађевински факултет можете видети овде.

26-08-24